Безпечний Інтернет



Відеоролік "Безпечний Інтернет"



Основні правила користування Інтернетом для учнів

1.    Коли ти реєструєшся на сайтах, старайся не вказувати особисті дані (номер мобільного телефону, адресу чи пароль електронної пошти, своє фото), користуйся ніками, анонімність - відмінний спосіб захисту.

2.    Використовуй веб-камеру тільки при спілкуванні з друзями. Прослідкуй, щоб сторонні люди не мали можливості бачити вашу розмову, тому що вона може бути записана.
3.    Ти повинен знати, що опубліковане фото чи відео в Інтернеті - може побачити кожен.

4.    Небажані листи від незнайомих людей називаються “Спам”. Отримавши такий лист, не відповідай на нього. Якщо ж ти відповіси на нього, відправник буде знати, що ти користуєшся своєю електронною поштовою скринькою, і буде продовжувати посилати тобі спам.

5.    Якщо тобі прийшло повідомлення з невідомої адреси, його краще не відкривати. Подібні листи можуть містити віруси. Потурбуйся про захист свого комп’ютера та встанови антивірусну програму.

6.    Не надавай незнайомим особам свої дані та інформацію про близьких та родичів по електронній пошті, в чатах, за допомогою систем иттєвого обміну повідомленнями. Не додавай незнайомих людей в свій контакт лист в ІМ (ICQ? MSN mtssenger і т.д.).

7.    Якщо тобі приходять листи з неприємним і образливим змістом, якщо хтось веде себе у відношенні до тебе неналежним чином - повідом про це дорослим. Ніколи не пізно розповісти дорослим, що тебе хтось образив чи засмутив.

8.    Якщо поруч з тобою немає дорослих, не зустрічайся в реальному житті з людьми, з якими познайомився в Інтернеті. Запам’ятай, що не вся інформація в Інтернеті є правдивою! Якщо ж твій віртуальний друг дійсно той, за кого він себе видає, він поважатиме твою турботу про власну безпеку.

9.    Будь ввічливим, не відправляй повідомлення непристойного змісту, чи ті, які мають інформацію, що може образити іншу людину.

Комментариев нет:

Отправить комментарий